Jak się nauczysz

Zrozum dlaczego, poznaj schemat, załap kontekst, ucz się mądrze!

Doświadczenie

Cześć, nazywam się Marta Malarska-Walczak.
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do klasówek, egzaminów, uczę pisać, tłumaczę w przystępny sposób. Jestem wsparciem dla uczniów, pomagam uwierzyć w siebie i poczuć się pewnie przed egzaminami. 
Uczę skutecznie od kilkunastu lat, online od pięciu. 

Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, licealistów, uczniów, którzy przygotowują się do egzaminów do liceów oraz maturzystów. W sprawny i szybki sposób powtarzam materiał niezbędny do egzaminów, rozładowuję stres i wspieram w tym trudnym czasie.

Jestem korepetytorką od kilkunastu lat, od pięciu lat uczę przez Internet, sprawnie, w miłej atmosferze, bez niepotrzebnych podróży.
Mam świetne podejście do młodzieży. Zapraszam do zapoznania się z moim rekomendacjami.

Wszyscy moi uczniowie doskonale zdali matury oraz egzaminy do liceum, większość z językiem polskim w szkole miewała problemy.

Proponuję lekcje przez Skype, messenger, WhatsApp, Zoom. Jest to bardzo dobry sposób na efektywną i przyjazną dla ucznia naukę. Oszczędzamy  czas na dojazdy i skupiamy się tylko na powtórce i pisaniu.


Uczę jak
skupić się na najważniejszej części materiału, jak bezproblemowo "skakać" po motywach literackich i łączyć fakty, pomagam w pewnym wypowiadaniu się na maturze ustnej, tłumaczę zawiłości gramatyczne i proponuję wspierające zapamiętywanie ćwiczenia.
Zapewniam wygodne i oszczędzające czas ucznia, lekcje online i konsultacje przez Internet.

Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Mam długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i dobre efekty.
Dogaduję się z uczniami, jestem otwarta na ich potrzeby. Wszyscy moi uczniowie świetnie poradzili sobie z MATURĄ ustną i pisemną oraz egzaminami do liceum.

Jestem także copywriterem i marketingowcem, mam dużą wiedzę z zakresu współczesnego języka polskiego w codziennej komunikacji.
Pozwala mi to łączyć niezbędą wiedzę szkolną z ciekawostkami, które ułatwiają zapamiętanie.

Oferuję:

  • powtórkę do MATURY oraz przed poprawką, zaliczeniem
  • pomoc w pisaniu wypracowań
  • powtórkę przed poprawkami, praca w wakacje
  • prace redaktorskie
  • pomoc w nauce pisania wypracowań

Mam doświadczenie i dobry kontakt z uczniami

Sprawdź opinie o mnie na najpopularniejszej stronie z ogłoszeniami korepetycji. 

Tel. Kontaktowy: 504 595 607

Jak Ci pomogę

Sprawdź, co oferuję. 

korepetycje-polski

Naucz się pisać

Sprawdzone schematy, które pozwolą dostrzec Ci w pracy pisemnej harmonię i ład. W końcu nauczysz się bezstresowo pisać.

korepetycje-online

Ogarnij teorię literatury

Rodzaje, gatunki literackie, środki stylistyczne, to wszystko przestanie być tajemnicą!

korepetycje-warszawa

Zrozum kontekst i epokę

Poznaj kontekst dzieła literackiego i zrozum, dlaczego takie, a nie inne tematy pojawiają się w twórczości. Dowiedz się, po co właściwie to czytasz. 

polski-korepetycje

Pracuj na motywach

Zrozum, czym jest motyw literacki, jak łączyć fakty, wyciągać wnioski, stawiać argumenty.

Pomogłam kilkuset uczniom

200+

Uczniów

5+

Z wielu miast w całej Polsce

5+

Komunikator, jaki wybierzesz lub panel kursu

5+

Nagrania, prezentacje, notatki

Sprawdź, co mówią moi uczniowie i ich rodzice

Pani Marta podjęła się przygotowania mnie do matury w 3 tygodnie. Wcześniej nie uczyłam się zbyt intensywnie, miałam problemy z polskim. Naszym celem była matura ustna. Marta pokazała mi najważniejsze motywy i dzieła danej epoki, oswoiła z interpretacja tekstu ikonicznego, który był moją zmorą. Nauczyła płynie poruszać się po motywach, a także podawać argumenty z tekstów kultury tak by działały na moją korzyść. Ta wiedza przydała się również podczas pisania rozprawki. Dodatkowo, Marta jest na prawdę cierpliwa i chce pomóc. Lekcje odbywały się przez skype. Polecam taki sposób lekcji, niezwykle komfortowy, a przy tym nic się nie traci, w porównaniu do lekcji face to face, zwłaszcza ze Marta naprawdę wie jak prowadzić takie zajęcia. Byłam homeschooler’em. Marta ma bardzo przyjazne podejście do tego typu nauki, potrafi skondensować wiedze, a zarazem naprawdę zaciekawić tematem. Z Martą nauka jest po prostu przyjemnością. Dzięki niej na maturze ustnej udało mi się uzyskać 95%.

jezyk-polski-online
Martyna

Warszawa

Parę miesięcy przed maturą naszły mnie wątpliwości - czy tak naprawdę jestem przygotowana do niej. Zaczęłam szukać informacji w Internecie na temat pisania rozprawek oraz jak przygotować się do matury ustnej, lecz spowodowało to jeszcze większy mętlik w mojej głowie. Muszę wspomnieć jeszcze, że przez 3 lata ucząc się w liceum nie przerobiłam samodzielnie ani jednego zestawu ustnego gdyż nie kładło się na to nacisku. Do tego nauczycielka w szkole nie potrafiła wyjaśnić mi dokładnie jakie błędy robiłam na rozprawce. Wszystkie problemy znikły gdy zaczęłam korepetycje z panią Martą :). Szybko zrozumiałam , że matura nie jest taka straszna na jaką wygląda. Pani Marta wytłumaczyła mi jak najlepiej pisać rozprawkę oraz przez większość czasu przerabiałyśmy zestawy z matury ustnej , gdyż jej obawiałam się najbardziej. Lekcje przez Skypa były prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze . Okazały się świetnym rozwiązaniem, gdyż nie traci się czasu na dojazd oraz niczym nie różnią się od lekcji ,,na żywo”. Maturę zdałam świetnie, bez problemu oraz o wiele lepiej niż oczekiwałam . Serdecznie polecam korepetycje z panią Martą każdej osobie gdyż są to lekcje prowadzone z pasją oraz po prostu doskonale przygotowują do matury. Idealnie pasują tu słowa Alberta Einsteina 🙂 - „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”

korepetycje-jezyk-polski
Karolina

Kraków

Marta zajęła się naszą córką, która miała duże zaległości. Przygotowała ją bardzo dobrze do egzaminu na koniec ósmej klasy.
Poza merytoryką co do której nie miałem uwag, mogę powiedzieć, że Marta jest uczciwą osobą, która nastawiona jest na budowanie poczucia wartości u dziecka, motywuje je do pracy, ma świetną energię i do tego bardzo dobry kontakt z rodzicami. Z czystym sumieniem polecam Martę.

kurs-polski
Piotr Medyński

Warszawa

Jestem mamą ósmoklasisty z najgorszej konfiguracji roczników. Rok 2019 był straszny dla rodziców i dla dzieci. Po raz kolejny skorzystaliśmy więc z pomocy Pani Marty (w ubiegłym roku córka kończyła gimnazjum). Lekcje odbywały się przez INTERNET i była to najlepsza możliwa opcja. Początkowo byłam nieufna (Piotrek to nie jest zdyscyplinowana dziewczynka), ale już po pierwszej lekcji okazało się, że to jest SUPER rozwiązanie. Efektywnie, skutecznie, bezpiecznie bez tracenia czasu na dojazdy, bez zbędnego rozpraszania się (herbata, wc, ect.- rodzice znają to). Pani Marta jest elastyczna w podejściu do uczniów, zawsze znajdzie metodę. Finał: każde z dzieci dostało się do wymarzonej szkoły. Syn z deficytem uwagi i więcej niż swobodnym podejściem do nauki zwłaszcza języka polskiego, otrzymał na egzaminie 86% i piątkę na świadectwie. Łatwo nie była ale Pani Marta dowcipem, sposobem i nowoczesnym podejściem dała radę.

lekcje-online
Katarzyna

Warszawa

Dołącz do zadowolonych uczniów i kursantów!

Skorzystaj z materiałów, które ułatwią Ci naukę i dodadzą pewności siebie przed egzaminem!

0
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Dodaj kod rabatowy